fbpx

1123 Dog Hill Lane

Wilson, KS 67490

+34 785 658 5316

24/7 Customer Support

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

Online store always open

A Legacy Of Sustainability

Tady v galeonské zátoce se zavážeme zodpovědně provádět své podnikání, udržovat přírodní prostředí a pozitivně ovlivňovat komunity, se kterými spolupracujeme.

Planeta

Zavázali jsme se chránit přírodní svět. Děláme to tak, že používáme co nejméně plastů

Produkty

Usilujeme o to, aby každý krok na cestě našich produktů přispěl k blahu lidí a planety.

Obal

Všechny naše materiály jsou na bázi papíru a lepenky a nevyrábíme žádné plastové obaly, abychom zajistili pohodu naší planety.

Stále zájem...?
galleon bay krabice

Naše balení

Použitím ekologických obalových materiálů a vyhýbáním se použití jakéhokoli druhu laminace činí naše krabice 100% recyklovatelné. Všechny naše obaly jsou papírové. Naše krabice jsou vyrobeny z minimálně 50% postspotřebitelského obsahu a standardní povrchovou úpravou, kterou používáme, je lak, díky kterému je obal biologicky rozložitelný. Menší poštovní schránky a skládací kartony bez laminace nebo doplňků (bodové UV, razení fólií atd.) Lze také kompostovat doma.

Produkty

Naše nádherně zpracované šperky vytváříme ze 100% recyklovaného mincovního stříbra. Recyklace stříbra pomáhá omezit počet kovů, které je třeba vyrobit. Tím se zajistí méně odpadu na skládkách a může to přispět ke zpomalení spotřeby přírodních zdrojů. Ručně vyráběné šperky z použitého stříbra mohou snížit náklady na dopravu. Menší měřítko neznamená nižší kvalitu. V Galleonbay milujeme náš produkt a vytváříme skutečně jedinečné designy.

Planeta

Usilujeme o to, abychom byli udržitelní, protože je to vítězství všude kolem - je to dobré pro planetu, pro podnikání, pro naše zákazníky a pro naše komunity. Zavázali jsme se zavádět inovativní řešení k minimalizaci naší ekologické stopy a podporovat projekty a činnosti, které posilují náš přístup k boji proti znečištění.

Budoucí snahy

Galleon Bay v blízké budoucnosti představí průlomové koncepty. Pokud jde o umění výroby šperků, chceme přinést zcela novou ideologii. Očekávejte exkluzivní a limitované edice balení. Krabičky plné osobnosti a zkušeností.