fbpx

1123 Dog Hill Lane

Wilson, KS 67490

+34 785 658 5316

24/7 Customer Support

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

Online store always open

Galleon Bay - o nás

Laguna Beach 33.5427° N, 117.7854° W

Hlubiny Galleon Bay

Každý příběh má svůj začátek. A ten náš začíná během globální pandemie. V těchto těžkých dobách jsme věděli, že se trh chystá dramaticky změnit. Lidé si uvědomí, že podporovat malé firmy oproti konglomerátům je důležité a vyplatí se to. Na oplátku totiž od malých firem získají péči a zážitek, který by velké korporace nemohly replikovat, i kdyby se o to pokoušely.
Jen malé podniky jsou schopné dát do svých výrobků celé své srdce i duši.

Naše vize

Poskytnout světu šperky inspirované Kalifornií a našimi cestami. Věříme, že šperky by měly být stejně jedinečné, jako osoba, která je nosí. Vyplujte s Galleon Bay, protože do vaší sbírky přinášíme krásu a duši různých kultur. Naší vizí je nalézat jedinečné lidi a pomáhat jim objevovat v sobě jejich potenciál. Chceme, abyste se cítili co nejlépe, a k tomu musíte vypadat co nejlépe. Kvůli svému okolí, ale především kvůli sobě.

Naše mise

Snažíme se být odlišní a chceme, abyste se i vy, naši zákazníci, cítili jedinečně. Abyste v sobě nalezli ducha Kalifornie. Staňte se členem rodiny Galleon Bay. Zahrneme vás do našich dobrodružství po celém světě. Kromě nich budeme také přicházet s průlomovými iniciativami, které posunou jak naši značku, tak také vás ještě dál na cestě za svým nejlepším já.

Osobnost a duše v každém kousku

Všechny naše šperky jsou hrdě vyráběny ručně, v rodinné firmě. Jsme pokračovateli klasického šperkařského řemesla, používáme léty ověřené postupy a nástroje, ale svou práci dotahujeme k dokonalosti i pomocí moderního vybavení. Záleží nám na detailech a každý krok – od designu šperku, přes model, zhotovení až po finální leštění a balení – provádíme s tou největší pečlivostí a za pomoci 30 letých zkušeností. 

Seznamte se s naším týmem!

Kdo pro vás tvoří Galleon Bay?

daniel mchardy zakladatel galleon bay o nás

Daniel McHardy

Founder & CEO

Zakládám si na víře, že světu poskytujeme výjimečné šperky, které nejen zapůsobí na okolí, ale mají srdce a duši v každém kameni & každém gramu vzácného kovu.

barbie mchardy galleon bay o nás

Barbora McHardy

COO & CMO

Věřím, že nejvíc, co můžete v životě dokázat, je být sami sebou. Nebojte se světu svoji osobnost ukázat! Šperky vám pomohou vyzdvihnout vaši jedinečnost.

Naše studio

Galleon Bay pro vás tvoříme v nově, vlastními silami zrekonstruovaném studiu v sídle naší firmy v Jablonci nad Nisou. Právě tady vznikají fotky a podoba stránek, tady máme sklad šperků a balíme zde vaše objednávky, zatímco šperkařské dílny jsou hned ve vedlejším domě.