fbpx

1123 Dog Hill Lane

Wilson, KS 67490

+34 785 658 5316

24/7 Customer Support

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

Online store always open

České šperky

s duší Kalifornie

Vybírejte podle kategorií

pánské řetízky

Prsteny

Naše prsteny pro muže vynikají díky tradičnímu zlatnickému řemeslu kvalitou a osobitostí. Objevte naše elegantní designové prsteny vyvedené ve stříbře či zlatě, zdobené luxusními drahými kameny či ruční rytinou.

Na prsteny

Náramky

Zápěstí ozdobené náramkem vyzařuje mužností, stylem a především vysokou úrovní. Používáme nejkvalitnější materiály - drahé kovy, lávové a drahé kameny - abychom vám přinesly jedinečné kousky, které ohromí okolí.

Na náramky

Přívěsky

Přívěsky, kříže, amulety z různých koutů světa - naše eklektická sbírka přívěsků je stvořena pro to, aby ve vás probudila objevitele. Noste na řetízku ten, který k vám nejvíce promlouvá, nebo jich navrstvěte několik a ukažte tak světu, kým doopravdy jste.

Na přívěsky

Manžetové knoflíčky

Stříbrné manžetové knoflíčky oceníte jako nezbytnost pro váš slavnostní oblek, kterému dodají punc luxusu. Skvěle se také hodí jako dárek pro někoho, na kom vám doopravdy záleží.

Na knoflíčky

Řetízky

Řetízky, řetězy, kůžičky a náhrdelníky - to jsou nezbytnosti, které vám poslouží jako nosiš vašich jedinečných přívěsků či jako stylová ozdoba krku. Splynou s vaší osobností natolik, že je nebudete chtít nikdy sundat.

Na řetízky

Náušnice

(Připravujeme) Od klasických tvarů až po osobité kreativní kousky, naše dokonale vytvořená kolekce náušnic vás zve k vytvoření vlastních pravidel. Stříbrné, zlaté, s rytinou i bez, se zirkony nebo drahými kameny.

Náušnice

Srdce & Duše

Buďte věrni svému srdci... vložte do své práce celé své srdce i celou svou duši, ať už děláte cokoliv. Výsledek se vždy dostaví. Bude to poznat. Tak jako u našich šperků, které pro vás s láskou a pečlivostí vyrábíme.

Preciznost

Odhodlání, preciznost, oddanost a radost z práce, kterou děláme, se promítnou do výsledné kvality šperku. V naší profesi není preciznost jen volitelný faktor. Každý šperk má naši maximální péči.

Identita

Ruční výroba nebude nikdy strojově dokonalá - a o to právě jde! Má charakter, identitu, vlastní energii, kterou do šperků vkládají naši zlatníci i my. Vážíme si našich rozdílů, i to dělá Galleon Bay jedinečnou.

Kvalita & osobitost

Daniel McHardy

Daniel McHardy

zakladatel značky

Rádi Vám s čímkoliv poradíme

galleonbaycz@seznam.cz
Po - Pá: 9:00 - 16:00

Naše nejnovější šperky:

Zobrazen 1. – 12. z 135 výsledků

Malá firma, velká péče

Nákupem na Galleon Bay podpoříte malé české rodinné firmy, čímž pomáháte udržovat tradici a řemeslo tady u nás. Naše vášeň pro výrobky které tvoříme a nabízíme se promítne do vaší spokojenosti a láska, kterou do nich vkládáme, se dostane až k vám.